Pomoc drogowa Szczecin

Pomoc drogowa | Naprawy na drodze

Naprawy na drodze

Pomoc drogowa Kazauto.pl

Mając na uwadze bezpieczeństwo naszych Klientów i pracowników oraz biorąc pełną odpowiedzialność za świadczone usługi, dopełniamy wszelkich starań, żeby nie szkodzić bardziej. To znaczy, że działania podjęte przez naszą pomoc drogową nie wywołują dodatkowych szkód, co za tym idzie, nie generują niepotrzebnych kosztów.  W naszej ofercie nie znajdziecie Państwo usług takich jak: wypompowywanie niewłaściwego paliwa z baku czy włam do pojazdu z ingerencją w zamek centralny.

Nasza pomoc drogowa oferuje:

 

  • awaryjne otwarcie samochodu,
  • dowóz paliwa z odpowietrzeniem układu paliwowego,
  • dowóz płynów eksploatacyjnych,
  • odblokowanie hamulca postojowego, również elektrycznego,
  • odblokowanie stacyjki,
  • podanie prądu z zewnętrznego źródła (akumulator),
  • wymiana akumulatora, oświetlenia,
  • wymiana koła na zapasowe, dopompowanie koła, dowóz koła do wulkanizacji celem naprawy.
pomoc drogowa

FAQ

Kiedy wzywać pomoc drogową?

Pomoc drogową mogą Państwo wezwać w każdej sytuacji, w której pojazd został uszkodzony. Jeśli samochód odmówił posłuszeństwa należy sprawdzić jakie warunki assistance mamy zagwarantowane w polisie ubezpieczeniowej. Często może okazać się, że polisa nie zapewnia np holowania pojazdu gdy zostało ono uszkodzone na skutek inny niż kolizja czy wypadek. Zdarza się też, i to bardzo często, że mamy ograniczony limit holowania do kilkuset kilometrów. Jeśli jesteśmy w trasie daleko od domu i mamy niewystarczające ubezpieczeniem to jesteśmy zmuszeni zapewnić holowanie samochodu na własną rękę. W takich sytuacjach warto rozważyć pomoc drogową na miejscu awarii. Specjalista przyjedzie w wyznaczone miejsce pomoże w trudnej dla nas sytuacji.

Jakie dodatkowe usługi może zapewnić nasza pomoc drogowa?

Nasza pomoc drogowa oprócz naprawy na miejscu oferuje autoholowanie na terenie całej europy. Holujemy pojazdy jednośladowe, osobowe, busy, oraz samochody ciężarowe. Dysponujemy flotą pojazdów zdolną sprostać każdemu zadaniu. Nasza wyspecjalizowana kadra profesjonalnie zabezpieczy miejsce kolizji i przetransportuje uszkodzony pojazd w wyznaczone miejsce lub bezpośrednio do warsztatu, który naprawi szkodę bezgotówkowo.

Wartościowym dodatkiem do usług pomocy drogowej jest nasza wypożyczalnia samochodów. Oferujemy wynajem aut zastępczych. Świadczymy krótkoterminowym oraz średnioterminowym wynajem pojazdów.

Jakie pojazdy mogą być holowane przez nasze lawety (holowniki)?

Pomoc drogowa Kazauto.pl zapewnia holowanie wszelkiego rodzaju pojazdów. Autoholowanie busa czy samochodu ciężarowego niestanowi dla nas problemu. Standardem jest holowanie pojazdów osobowych oraz jednośladowych. Nasza flota jest przystosowana do wszelkiego rodzaju pojazdów mechanicznych.

Jak wezwać pomoc drogową?

Będąc w trudnej sytuacji na drodze, poszukujemy najkorzystniejszej dla nas oferty pomocy drogowej. Jeśli Ty również w takiej się znalazłeś, nie zwlekaj i wypełnij formularz na stronie kazauto.pl lub zadzwoń do nas! Załatwimy formalności za Ciebie, wyślemy do Ciebie pomoc drogową oraz udzielimy wszelkich instrukcji co robić dalej.

Ile kosztuje pomoc drogowa?

To zależy od wielu czynników. Jeśli posiadasz w swojej polisie ubezpieczeniowej usługi z zakresu pomocy drogowej, nie masz się o co martwić. Ubezpieczyciel powinien pokryć wszelkie zobowiązania związane z udzieleniem pomocy. Jeśli jednak usługa wykracza ponad zapewnioną w ubezpieczeniu, konieczna będzie indywidualna wycena. Aby dokładnie oszacować  koszty w tym np. naprawy na drodze czy holowania pojazdu, niezbędny będzie kontakt z nami. Możesz tego dokonać wypełniając formularz pomocy drogowej na naszej stronie lub kontaktując się telefonicznie.

Co się stanie z uszkodzonym pojazdem?

Jeśli Twój pojazd został poważnie uszkodzony, możemy odholować samochód bezpośrednio do serwisu, który go naprawi. Możemy również zaproponować miejsce bezpiecznego postoju na naszym parkingu.

W jakie miejsce mogę wezwać pomoc drogową?

Pomoc drogowa Kazauto.pl to kompleksowe usługi. Działamy zarówno na terenie Szczecina oraz całej Europy. Zapewniamy autoholowanie nawet z trudno dostępnych miejsc, takich jak np. garaże podziemne. Poradzimy sobie praktycznie z każdym wyzwaniem. Zabezpieczymy twój samochód i zadbamy o kompleksową pomoc.

Dowiedz się więcej. Sprawdź nasze aktualności w zakresie pomocy drogowej i autoholowania.