Pomoc drogowa Szczecin

Pomoc drogowa | Naprawy na drodze

Naprawy na drodze

Pomoc drogowa Kazauto.pl

Mając na uwadze bezpieczeństwo naszych Klientów i pracowników oraz biorąc pełną odpowiedzialność za świadczone usługi, dopełniamy wszelkich starań, żeby nie szkodzić bardziej. To znaczy, że działania podjęte przez naszą pomoc drogową nie wywołują dodatkowych szkód, co za tym idzie, nie generują niepotrzebnych kosztów.  W naszej ofercie nie znajdziecie Państwo usług takich jak: wypompowywanie niewłaściwego paliwa z baku czy włam do pojazdu z ingerencją w zamek centralny.

Pomoc drogowa i holowanie o każdej porze

Zepsuł ci się samochód w Niemczech? Wracasz z pracy za granicą i twój samochód odmówił posłuszeństwa? Utknąłeś na autostradzie i nie możesz ruszyć? Podczas podróży zepsuła Ci się opona i trzeba ją wymienić? Nasza pomoc drogowa i holowanie z pewnością Cię zainteresują.

Od wielu lat zajmujemy się takimi przypadkami jak Twój. Pomoc drogowa Kazauto.pl świadczy swoje usługi 365 dni w roku, 7 dni w tygodniu, w niedzielę, święta i dni wolne od pracy, 24 godziny na dobę, nieprzerwanie od 1989 roku. – czekamy na twój kontakt.

Nasi wykwalifikowani pracownicy są zawsze gotowi do udzielenia Ci pomocy na drodze. Dokładamy wszelkich starań by błyskawicznie pojawić się w miejscu, gdzie nasza pomoc drogowa lub autoholowanie są potrzebne.

Profesjonalna obsługa, specjalistyczny sprzęt, najnowocześniejsze holowniki i gwarancja auta zastępczego zapewnią Ci bezpieczny transport we wcześniej podróżowane miejsce i pełną opieką nad Twoim uszkodzonym autem.

Pomoc drogowa Kazauto.pl – dlaczego my?

 • wieloletnie doświadczenie
 • profesjonalna obsługa
 • specjalistyczny sprzęt
 • nowoczesne holowniki
 • kompleksowa realizacja zlecenia
 • całodobowa pomoc
 • auta zastępcze
 • ekspresowy czas reakcji
 • pełna współpraca z firmami Assinstance
 • możliwość holowania z OC sprawcy
 • pomoc na terenie Szczecina i całej Europy

Nasza pomoc drogowa oferuje:

 

 • awaryjne otwarcie samochodu,
 • dowóz paliwa z odpowietrzeniem układu paliwowego,
 • dowóz płynów eksploatacyjnych,
 • odblokowanie hamulca postojowego, również elektrycznego,
 • odblokowanie stacyjki,
 • podanie prądu z zewnętrznego źródła (akumulator),
 • wymiana akumulatora, oświetlenia,
 • wymiana koła na zapasowe, dopompowanie koła, dowóz koła do wulkanizacji celem naprawy.
pomoc drogowa

Oferujemy całodobową pomoc drogową i holowanie na terenie Szczecina i całej Europy.

Z chęcią służymy Państwu pomocą i zapraszamy do kontaktu.

FAQ

Kiedy wzywać pomoc drogową?

Pomoc drogową mogą Państwo wezwać w każdej sytuacji, w której pojazd został uszkodzony. Jeśli samochód odmówił posłuszeństwa należy sprawdzić jakie warunki assistance mamy zagwarantowane w polisie ubezpieczeniowej. Często może okazać się, że polisa nie zapewnia np holowania pojazdu gdy zostało ono uszkodzone na skutek inny niż kolizja czy wypadek. Zdarza się też, i to bardzo często, że mamy ograniczony limit holowania do kilkuset kilometrów. Jeśli jesteśmy w trasie daleko od domu i mamy niewystarczające ubezpieczeniem to jesteśmy zmuszeni zapewnić holowanie samochodu na własną rękę. W takich sytuacjach warto rozważyć pomoc drogową na miejscu awarii. Specjalista przyjedzie w wyznaczone miejsce pomoże w trudnej dla nas sytuacji.

Jakie dodatkowe usługi może zapewnić nasza pomoc drogowa?

Nasza pomoc drogowa oprócz naprawy na miejscu oferuje autoholowanie na terenie całej europy. Holujemy pojazdy jednośladowe, osobowe, busy, oraz samochody ciężarowe. Dysponujemy flotą pojazdów zdolną sprostać każdemu zadaniu. Nasza wyspecjalizowana kadra profesjonalnie zabezpieczy miejsce kolizji i przetransportuje uszkodzony pojazd w wyznaczone miejsce lub bezpośrednio do warsztatu, który naprawi szkodę bezgotówkowo.

Wartościowym dodatkiem do usług pomocy drogowej jest nasza wypożyczalnia samochodów. Oferujemy wynajem aut zastępczych. Świadczymy krótkoterminowym oraz średnioterminowym wynajem pojazdów.

Jakie pojazdy mogą być holowane przez nasze lawety (holowniki)?

Pomoc drogowa Kazauto.pl zapewnia holowanie wszelkiego rodzaju pojazdów. Autoholowanie busa czy samochodu ciężarowego niestanowi dla nas problemu. Standardem jest holowanie pojazdów osobowych oraz jednośladowych. Nasza flota jest przystosowana do wszelkiego rodzaju pojazdów mechanicznych.

Jak wezwać pomoc drogową?

Będąc w trudnej sytuacji na drodze, poszukujemy najkorzystniejszej dla nas oferty pomocy drogowej. Jeśli Ty również w takiej się znalazłeś, nie zwlekaj i wypełnij formularz na stronie kazauto.pl lub zadzwoń do nas! Załatwimy formalności za Ciebie, wyślemy do Ciebie pomoc drogową oraz udzielimy wszelkich instrukcji co robić dalej.

Ile kosztuje pomoc drogowa?

To zależy od wielu czynników. Jeśli posiadasz w swojej polisie ubezpieczeniowej usługi z zakresu pomocy drogowej, nie masz się o co martwić. Ubezpieczyciel powinien pokryć wszelkie zobowiązania związane z udzieleniem pomocy. Jeśli jednak usługa wykracza ponad zapewnioną w ubezpieczeniu, konieczna będzie indywidualna wycena. Aby dokładnie oszacować  koszty w tym np. naprawy na drodze czy holowania pojazdu, niezbędny będzie kontakt z nami. Możesz tego dokonać wypełniając formularz pomocy drogowej na naszej stronie lub kontaktując się telefonicznie.

Co się stanie z uszkodzonym pojazdem?

Jeśli Twój pojazd został poważnie uszkodzony, możemy odholować samochód bezpośrednio do serwisu, który go naprawi. Możemy również zaproponować miejsce bezpiecznego postoju na naszym parkingu.

W jakie miejsce mogę wezwać pomoc drogową?

Pomoc drogowa Kazauto.pl to kompleksowe usługi. Działamy zarówno na terenie Szczecina oraz całej Europy. Zapewniamy autoholowanie nawet z trudno dostępnych miejsc, takich jak np. garaże podziemne. Poradzimy sobie praktycznie z każdym wyzwaniem. Zabezpieczymy twój samochód i zadbamy o kompleksową pomoc.

ZOBACZ TAKŻE:

Holowanie pojazdu

Zaplecze techniczne

Usługi Assinstance

Pomoc drogowa – kiedy warto ją wezwać

Unieruchomienie samochodu na drodze to zawsze stresująca i niebezpieczna sytuacja. Do takiego zdarzenia może dojść z wielu powodów.

Kolizja – ma miejsce wtedy, kiedy zostaje uszkodzony pojazd i nie ma osób rannych. Kolizja drogowa może być z udziałem jednego lub więcej samochodów. Jeżeli po tym zdarzeniu Państwa auto nie nadaje się do dalszej jazdy, należy wezwać autopomoc Szczecin.


Wypadek – o wypadku mówimy wtedy, kiedy w zdarzeniu poszkodowani są ludzie. Do każdego wypadku drogowego należy obowiązkowo wezwać policję i służby ratunkowe. Również wtedy, jeśli stan samochodu uniemożliwia dalszą jazdę nim, konieczna jest auto pomoc.


Przebita opona – drogi są pełne pułapek i niebezpieczeństw. Bardzo często na skutek kontaktu z nimi cierpią nasze opony. Wjechanie do głębokiej dziury, wyrwy, najechanie na rozrzucone kawałki metalu. To wszystko może prowadzić do uszkodzenia opony. Jazda z przebitą oponą jest bardzo niebezpieczna i może prowadzić do utraty panowania nad pojazdem oraz uszkodzeniem felgi i układu kierowniczego. W takim przypadku niezwłocznie należy zatrzymać się w bezpiecznym miejscu i wezwać pomoc. Pomoc drogowa może założyć koło zapasowe lub zabrać Państwa pojazd do warsztatu celem naprawy.

Brak paliwa – tego również może doświadczyć każdy kierowca. Pusty bak w trakcie jazdy, uniemożliwia jej kontynuowanie. W takich przypadkach pomoc na drodze jest nieoceniona. Szczególnie w obcym mieście lub na trasie. Nasz samochód serwisowy dotrze do Państwa wraz z zapasem paliwa. Uzupełnimy Państwa bak, pozwalając na dalszą podróż.

Rozładowany akumulator – pomoc drogowa Szczecin świadczy kompleksowe usługi związane z uruchamianie samochodów z rozładowanym akumulatorem. Wbrew temu co można myśleć, taka sytuacja zdarza się nie tylko zimą, ale i latem. Najczęściej doświadczają tego pojazdy z akumulatorami starszymi niż 5 lat, użytkowanymi na krótkich dystansach. Do rozładowania akumulatora może dojść również wtedy, gdy kierowca zapomni wyłączyć oświetlenie lub radio.

 

Autopomoc Szczecin to profesjonalny sprzęt i fachowa obsługa

Usługi świadczone przez naszą firmę to również transport pojazdów na terenie kraju i za granicę. Dysponujemy specjalistycznymi autolawetami i fachową obsługą. Zajmujemy się transportem samochodów osobowych i dostawczych na terenie kraju i całej Unii Europejskiej. Przewozimy również maszyny rolnicze, wózki widłowe, maszyny produkcyjne i inne wielkogabarytowe elementy. Auto pomoc Szczecin gwarantuje konkurencyjne ceny, bardzo dobrą obsługę i szybki czas realizacji zamówienia.

To zagadnienie interesuje większość klientów. Ile będzie kosztować pomoc na drodze? Dla naszych klientów przygotowaliśmy bardzo atrakcyjny i konkurencyjny cennik. Można w nim znaleźć wszystkie potrzebne na drodze usługi, które świadczy każda profesjonalna pomoc drogowa Szczecin.

 

 • auto holowanie – transport unieruchomionych samochodów osobowych i ciężarowych we wskazane miejsce,
 • usunięcie usterki – uruchomienie samochodu na drodze, o ile jest to możliwe. W skład tej usługi wchodzi m.in. uzupełnienie paliwa w baku, wymiana opony i inne prace serwisowe, które można wykonać w terenie,
 • samochód zastępczy – jeżeli charakter uszkodzenia samochodu wymaga zabrania go do warsztatu, a klient musi kontynuować podróż, pomoc drogowa dostarcza samochód zastępczy,
 • zakwaterowanie – w przypadku wyrażenia takiej chęci, pomoc drogowa Szczecin pomaga znaleźć zakwaterowanie dla kierowcy i pasażerów na terenie wskazanego miasta lub miejscowości.
 • bezgotówkowe usługi – jeżeli dysponujesz ubezpieczeniem asisstance, pomoc na drodze możesz uzyskać bezpłatnie. W tym celu należy skontaktować się z całodobowym centrum alarmowym swojego ubezpieczyciela i opowiedzieć mu o swojej sytuacji. Jeżeli zdarzenie miało miejsce na terenie Szczecina lub okolic, jest bardzo prawdopodobne że to nasza pomoc drogowa zostanie do Ciebie skierowana. Współpracujemy z większością towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce, realizując usługi w sposób bezgotówkowy. Za pomoc na drodze nie będziesz musiał nam nic płacić, rozliczymy się bezpośrednio z Twoim ubezpieczycielem.

 

 • płatność gotówką – jeżeli autopomoc Szczecin jest wzywana przez kierowcę prywatnie, za usługę możesz zapłacić gotówką u naszego kierowcy. O cenie usługi zostaniesz poinformowany telefonicznie, w momencie kontaktu telefonicznego z naszą firmą. Oczywiście wystawiamy faktury za usługi, które jeśli prowadzisz firmę, możesz zaliczyć do kosztów jej prowadzenia.

 

 • płatność kartą – pomoc drogowa Szczecin wyposażyła wszystkie swoje pojazdy w terminale do obsługi kart płatniczych. Dzięki nim możesz jeszcze wygodniej i bezpiecznie zapłacić za pomoc na drodze, nawet kiedy nie posiadasz przy sobie gotówki.

 

 • faktura z odroczonym terminem płatności – stali klienci firmy pomoc drogowa Szczecin, mogą liczyć na preferencyjne warunki współpracy. Jednym z takich jest płatność na podstawie faktury z odroczonym terminem – najczęściej do kilku dni. Aby dowiedzieć się więcej na temat takiej możliwości płacenia, prosimy o kontakt z naszą firmą.

Jeżeli nigdy nie korzystałeś z usług pomocy drogowej, powinieneś wiedzieć jak postępować w sytuacji uruchomienia samochodu na drodze.

 

 1. Zatrzymaj się w bezpiecznym miejscu – pamiętaj aby prawidłowo oznakować miejsce zatrzymania samochodu, ustawiając za nim trójkąt ostrzegawczy i włączając światła awaryjne w pojeździe. Wraz z pasażerami opuśćcie samochód i udajcie się w bezpieczne miejsce, np. za barierki oddzielające drogę od pobocza lub wejdźcie na skarpę. Jeżeli posiadacie w samochodzie kamizelkę ostrzegawczą, również ją ubierzcie.

 

 1. Wezwanie pomocy drogowej. Jak należy wzywać autopomoc Szczecin? Zadzwoń na numer całodobowy naszej pomocy i dokładnie opisz sytuację. Pamiętaj aby podać szczegółową lokalizację, w tym nazwę ulicy lub charakterystyczny punkt. Jeżeli topografia terenu jest Ci obca, do poznania lokalizacji możesz użyć swojego smartfonu i aplikacji Google Maps.

 

 1. Oczekuj na przyjazd pomocy drogowej. Pomoc drogowa dotrze na miejsce w maksymalnie krótkim czasie. Poznasz nas po włączonych światłach ostrzegawczych, emitujących żółte światło błyskowe.

 

 1. Pomoc na drodze. Nasi pracownicy dokonają oceny sytuacji i zaproponują najlepsze jej rozwiązanie. Jeśli możliwe jest usprawnienie samochodu na drodze, dokonają tego. W przeciwnym wypadku czeka Cię holowanie. Przed załadunkiem samochodu na lawetę, pamiętaj o kilku ważnych rzeczach.

 

Zanim pomoc drogowa Szczecin zabierze samochód, zabierz z wnętrza pojazdu przedmioty osobiste: telefon komórkowy, torebkę, plecak, dokumenty, bagaż podręczny, leki i klucze. Pamiętaj że za rzeczy pozostawione w samochodzie, auto pomoc nie odpowiada. Warto również zapisać w swoim telefonie numer do pomocy drogowej Szczecin: 660 73 33 73. Jest to numer całodobowy, na który można dzwonić w dni powszednie i święta. Posiadanie go w książce telefonicznej, usprawni wezwanie pomocy w miejscach, w których nie masz dostępu do internetu.

Dowiedz się więcej. Sprawdź nasze aktualności w zakresie pomocy drogowej i autoholowania.

Dowiedz się więcej. Sprawdź nasze aktualności w zakresie pomocy drogowej i autoholowania.

Call Now ButtonZADZWOŃ

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close