O nas

Historia działalności naszej firmy sięga 1989 roku, wówczas „KAZ Rent a Car” obsługiwała rynek Szczeciński w zakresie usług wypożyczalni samochodów. Po przekształceniu się w Grupę KAZ obsługiwaliśmy województwo zachodniopomorskie z siedzibą w Szczecinie i Koszalinie, wielkopolskę i częściowo woj. pomorskie z oddziałami w Poznaniu i Gdańsku – w zakresie daleko idącej obsługi zdarzeń Assistance.

Zanim to było powszechnie praktykowane, jako pionierzy zajmowaliśmy się rozliczaniem szkód z OC sprawcy, doświadczając różnych sytuacji na drodze, przez które przechodzili nasi klienci. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom poszkodowanym w kolizjach i wypadkach i utworzyć własną pomoc drogową. W ślad za zakupem pierwszego specjalistycznego sprzętu pomocy drogowej, w 2003 roku podpisaliśmy umowy o współpracy z asystorami takimi jak STARTER24 , ELVIA (później Mondial Assistance dalej AWP Polska)  czy POL-ASSISTANCE ( obecnie WTW ) obsługując w tym czasie wiodące firmy ubezpieczeniowe krajowe oraz zagraniczne. Krótko po tym podpisaliśmy umowy z Inter Parter Assistance Polska (AXA Assistance), pracując jeszcze z użyciem elektronicznej platformy Warty (- kto to jeszcze pamięta? 😉); Europ Assistance Polska i innymi.

W dalszym etapie prowadzenia  Centrum Pomocy Powypadkowej zaufał nam Polski Związek Motorowy Autotour. W 2012 roku Grupa KAZ ustąpiła miejsca spółce kazauto.pl, aby ta zawęziła zakres terytorialny działalności, jednocześnie rozszerzając swoje horyzonty. Wieloletnie doświadczenie i ugruntowana pozycja na rynku pozwalają nam zaoferować Państwu najwyższą jakość świadczonych usług. Kazauto.pl działa na terenie całej Europy (wyłączając państwa byłego ZSRR), precyzując, na naszą pomoc możecie Państwo liczyć także w Skandynawii oraz Anglii.

kazauto

Dlaczego warto nam zaufać?

Sytuacje kryzysowe to nasza specjalność, a nasi pracownicy doskonale radzą sobie w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji. Pracownicy naszej firmy to kadra dobrze wykwalifikowana w zakresie działalności firmy, obsługują zdarzenia od nawet kilkunastu lat w naszej Firmie!  Zapewnimy Ci kompleksową pomoc drogową ! Nasze zaplecze transportowe to nowoczesne holowniki oraz specjalistyczny sprzęt, a przede wszystkim kadra kierowców, która pomoże Ci w każdej sytuacji na drodze. ! Nasza wypożyczalnia samochodów to flota nowoczesnych pojazdów. Wszystkie auta są ubezpieczone i gwarantujemy im pomoc na drodze. Oferta wypożyczalni to doskonałe rozwiązanie na daleką podróż lub wynajem auta zastępczego.

Cel: Rozwój modelu biznesowego i utrzymanie wysokich standardów działalności firmy.  Zapewnienie wielu miejsc stałej pracy w jak najlepszych warunkach BHP.

MOTTO: Proste, jak 1,2,3…

img

Po pierwsze: PROFESJONALNIE!

Firmę tworzą ludzie, dlatego wiemy jaką marką jesteśmy. Nasi pracownicy widzieli niejeden beznadziejny przypadek na drodze. Kierowcy pokonali długą drogę w dotarciu do oczekujących na pomoc. Dyżurni i administracja wiedzą, że wszystko można załatwić, tylko cuda zajmują nam dłuższą chwilę !

img

Po drugie: KOMPLEKSOWO!

Czyli wszystko w jednym miejscu! Auto unieruchomione, co dalej?
W miejsce awarii czy wypadku podstawimy Ci pojazd zastępczy, sprawdzimy czy przysługuje Ci on z polisy assistance, Twój samochód odholujemy tam gdzie chcesz. Nie jesteś stąd? Zostaw auto na naszym parkingu do czasu powrotu z urlopu!

img

Po trzecie: ODPOWIEDZIALNIE!

Posiadamy wszelkie niezbędne dokumenty, ubezpieczenia, licencje i zezwolenia do świadczenia usług pomocy drogowej, monitorujemy naszą flotę i grafikowy czas pracy kierowców.  Jesteś w dobrych rękach.

icon
największa firma pomocy drogowej w województwie
icon
najnowsza flota holowników
icon
szybki czas dojazdu do klienta
icon
ponad 30 lat na rynku

Nasi partnerzy