Wypożyczalnia autolawet

Oferujemy usługi wynajmu pojazdów osobowych, dostawczych, autolawet i lawet. Nasza wypożyczalnia świadczy usługi na najwyższym poziomie. Wynajem w kazauto.pl to profesjonalne podejście do klienta i niezawodność. Wszystkie pojazdy w naszej wypożyczalni są z nami od nowości. 

Samochody w naszej flocie objęte są pełnym ubezpieczeniem z zakresu OC, AC i NNW, zawsze sprawne technicznie, czyste i gotowe do jazdy! Pracując 24h przez cały rok umożliwiamy wydania i zwroty pojazdów również w święta.  Zapewniamy auta zastępcze w klasie od B do SUV w klasie premium.

Korzyści z wynajmu w Kazauto

icon
możliwość rezerwacji 24h, nawet na chwilę przed wynajmem
icon
konkurencyjne stawki
icon
elastyczne podejście do klienta
icon
możliwość podstawienia i odbioru pojazdu we wskazane przez klienta miejsce
icon
pełna mobilność w przypadku awarii lub kolizji – assistance 24h
icon
szeroka gama dostępnych modeli

Nasza flota

cars

Iveco Daily

Rocznik:

2020

Paliwo:

Diesel

Skrzynia biegów:

Manualna

Klimatyzacja:

Tak

cars

Iveco Daily

Rocznik:

2020

Paliwo:

Diesel

Skrzynia biegów:

Automatyczna

Klimatyzacja:

Tak

 

WYPOŻYCZALNIA AUTOLAWET W SZCZECINIE – POMOC O KAŻDEJ PORZE

Nasza wypożyczalnia lawet działa na całym terenie Szczecina. Zdarzył Ci się wypadek w podróży? Twój samochód uległ awarii i odmawia posłuszeństwa i nie wiesz, co robić? Wynajmij autolawetę w szczecińskim kazauto – pracujemy 365 dni w roku, 24 godziny na dobę i jesteśmy przygotowani na każde wezwanie!

WYNAJEM LAWET, KTÓRE PRZEWIOZĄ KAŻDY SAMOCHÓD

Naszym celem jest bezpieczny przewóz pojazdów. Niekiedy przejazd autolawetą jest jedynym rozwiązaniem, jeśli Twój samochód uległ awarii i nie nadaje się do dalszej jazdy lub brał udział w wypadku. Szczecińska wypożyczalnia lawet kazauto.pljest w stanie zapewnić przejazd pojazdom o mniejszych, jak i większych gabarytach – pojazdów osobowych czy vanów. Dzięki naszym lawetom przewieziesz także quady oraz motocykle. Nie musisz się o nic martwić. Flota lawet, którą dysponujemy, to niezawodne, wygodne, nowoczesne oraz oszczędne pojazdy, które gwarantują całkowite bezpieczeństwo przewożonym pojazdom. Nasze autolawety są w doskonałym stanie technicznym, co wpływa na ich bezsprzeczną sprawność. Dostosowujemy je do każdej pory roku, wymieniając opony na letnie oraz zimowe. Każdy pojazd ma aktualne przeglądy techniczne. Poważnie traktujemy zasady bezpieczeństwa.

WYPOŻYCZALNIA AUTOLAWET SZCZECIN

Doskonale zdajemy sobie sprawę ze stresu oraz niepokoju, jaki towarzyszy podczas awarii pojazdu, kolizji czy wypadku. Wówczas liczy się czas. Wynajmując lawetę w szczecińskiej firmie kazauto.pl jesteśmy w stanie zagwarantować Ci ekspresową, a jednocześnie profesjonalną usługę. Podchodzimy do swojej pracy z powołaniem oraz przeświadczeniem, że zadowolenie klienta jest naszym najważniejszym celem. Wypożyczalnia autolawet kazauto.pl oraz jej wykwalifikowana kadra czekają na Twoje zgłoszenie. Otrzymasz od nas 100% zaangażowania oraz pomoc, jakiej potrzebujesz. Jesteśmy tu dla Ciebie!

WYNAJEM LAWET W SZCZECINIE

Ceny naszych usług wypożyczania oraz wynajmu lawet są indywidualne dla każdego klienta. Mogą z nich skorzystać przedsiębiorcy, jak i klienci prywatni. Największym znaczeniem, bezpośrednio wpływającym na cenę usługi, będzie gabaryt pojazdu. Jednakże nie będzie miało to żadnego wpływu na jakość usługi – ta zostanie na jak najwyższym poziomie! Nasza wypożyczalnia autolawet to firma z wieloletnim doświadczeniem, cechująca się swoim profesjonalizmem, zawsze wykonująca prace w terminie.

SZCZECIŃSKA FIRMA WYNAJMUJĄCA AUTOLAWETY

Jeżeli masz do nas jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiemy. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta, omawiając z nim wszelkie szczegóły współpracy. Wypożyczając nasze autolawety, masz pewność, że jest to sprzęt sprawny technicznie, po szczegółowej kontroli. Podchodzimy do naszej misji z pasją oraz zaangażowaniem – te cechy pozwalają nam wykonywać nasze usługi na najwyższym poziomie, dzięki czemu zaufało nam tak wielu klientów. Dołącz do tego zadowolonego grona, wynajmując lawety w kazauto.pl.