20.02.2017

Co oferuje wypożyczalnia samochodów w Szczecinie?

Przed wypożyczeniem samochodu, koniecznie przeczytaj

  • Wypożyczalnia samochodów Szczecin
  • Wynajem aut Szczecin

Twój samochód znalazł się w warsztacie, a Ty nie możesz sobie pozwolić na poruszanie się komunikacją miejską? Dziś posiadanie samochodu jest czymś naturalnym, bez czego trudno wyobrazić sobie normalne funkcjonowanie rodziny czy firmy. Kiedy z jakichś przyczyn, Twoje auto przez jakiś czas nie może być używane, jedynym rozwiązaniem pozostaje wypożyczalnia samochodów. W każdym większym mieście działa ich przynajmniej kilka. Mogą to być typowe wypożyczalnie oferujące wyłącznie wynajem aut w Szczecinie, jak również wypożyczalnia samochodów może funkcjonować przy większych serwisach motoryzacyjnych, udostępniając swoje samochody klientom firmy, jak również osobom z zewnątrz. Jeśli ma to być twój pierwszy raz, kiedy korzystasz z usług wypożyczalni, dowiedz się na jakie usługi możesz jeszcze liczyć, poza samym wynajęciem samochodu.

Wynajmij samochód z nawigacją

Jeśli samochód jest Ci potrzebny do poruszania się po kraju, możliwe że potrzebna Ci również będzie nawigacja. Jeśli Twoja osobista nawigacja została w samochodzie prywatnym, wypożyczalnia samochodów może Ci udostępnić swoje urządzenie za dodatkową opłatą. Zwykle jest to niewielki koszt, na poziomie 10 złotych za dobę wypożyczenia. Zanim jednak zdecydujesz się skorzystać z tej usługi, upewnij się że nawigacja posiada wgrane najnowsze mapy Polski lub kraju, do którego się wybierasz.

Wypożyczalnia samochodów Szczecin oferuje samochody z fotelikiem

Planując wynajem aut, którymi będziesz się poruszać z najmłodszymi członkami rodziny, należy zatroszczyć się o ich bezpieczeństwo. Przewożenie małych dzieci w foteliku jest obowiązkiem. Szanująca klientów wypożyczalnia samochodów zadba o to, abyś mógł wynająć samochód z zainstalowanym już fotelikiem dla dziecka. Co więcej, wypożyczalnia będzie posiadać przynajmniej kilka modeli fotelików, dostosowanych do wzrostu oraz wagi dziecka. Koszt skorzystania z takiego fotelika nie jest wysoki i zazwyczaj nie będzie przekraczać 15 złotych za dobę.